- Parkeren is gratis bij Hotel Purmerend
- Prijzen zijn exclusief € 2,15 toeristenbelasting p.p.p.n.
- Inclusief ontbijt
- Gratis in het hotel
- Inchecken vanaf 14:00 uur
- Uitchecken tot 12:00 uur
- Annuleren kan kosteloos tot 12 uur op de dag van aankomst. (Afwijkende voorwaarden kunnen van kracht zijn bij suites & arrangementen)
3=2 Voorjaar
De bloemen schieten de grond uit en de Beemster staat in bloei. Wilt u extra genieten van het voorjaar? Met deze speciale actie verblijft u 3 nachten in Hotel Purmerenderweg betaald u er maar 2.
Het 3=2 arrangement bevat 3x een overnachting in één van onze Comfortkamers, voorzien van alle gemakken en u kunt 3x gebruik maken van het ontbijtbuffet in het Beemster Polder restaurant. Echt even goed wakker worden kan in onze serre met een heerlijke kop koffie of thee. Het uitgebreide ontbijtbuffet staat door de weeks klaar vanaf half 7 tot 10 uur ‘s morgens en in het weekend vanaf half 8 tot 11 uur. Neem gerust de tijd!
Maakt u een eenpersoons reservering?
Dan brengen wij een toeslag in rekening van €32,50 per nacht.
Belangrijke informatie
Let op: dit arrangement is beperkt beschikbaar.
Is uw gewenste datum niet meer beschikbaar? Selecteer dan een andere datum.
Let op: dit arrangement is beperkt beschikbaar.
3=2 Voorjaar
- 3x Overnachting
- 3x Ontbijtbuffet
Vanaf
139,00
per persoon